13.04.2008

sepet bana gelmez

Aktarma işlemi başladı koyun sürüsü gibi gidiyorlar eğer bu işlemi yapmasam komşum kendi sandıklarına aktarma işlemi yapacak bilindiği gibi arının yuları yok gündüz ben işte oğullar nereye gideceği belli değil gerçi arılıktan kaçma şansları yok gibi görünse de tedbiri elden bırakmamak lazım sepet işi emekli işi oğul zamanı devamlı başlarında bulunmak gerek anaları kendim üreticeme göre kovan sayısı benim elimde doğal oğul değilde suni oğul alırım acaba çıktımı katçımı gibi düşüncelerim de olmaz kafama da takmamış olurum sepet bana gelmez.
Hazırlıklar tamamlandı.


İki sepetimi arıları aktarıp bozdum işe yaramayanları bıraktım arılar yalasın diye sonrada saf muma dönecek geri dönüşüm olunca iyide oluyor hani.

6 yorum:

taskın dedi ki...

sepet işi emekli işi
bu konuda haklısın
başarılar temennisi ile

muratakın dedi ki...

Sayın Şenol Bey:
Şimdi anlıyorum bana neye sepet yap dediğini.
Saygılar.

PINARHİSARLI ARICI dedi ki...

işi bilen arıcı gecmiş sepetin başına vuruyor zavallıya siz beni esir alamassınız diye ama nafile sen arıcılık hastalığına yakalanmışsın kurtulamassın ama yaptıgın en dogru
kolaygelsin

Transplante de Cabelo dedi ki...

Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the Transplante de Cabelo, I hope you enjoy. The address is http://transplante-de-cabelo.blogspot.com. A hug.

emin benli dedi ki...

o arılar nasılda söz dinliyor.iyi terbiye etmişsin

Trakya dedi ki...

Dediğim gibi murat abi emekli işi

Az kaldı aliosman abi yakında rahata kavusacam

benim arılarım söz dinler emin abi eee sopayı yiyorlar isterse koyun sürüsü gibi olmasınlar

herkeze bereketli sezon dilerim kolay gelsin.